AVTOR: Lee Child
CENA: BREZPLAČNO

Vse Lee Child knjige, ki jih berete in prenesete pri nas

Opis:

...h je naslov svetovne prvakinje na tekmi s skupinskim startom osvojila Francozinja Marie Dorin Habert, na sobotni moški štafetni preizkušnji pa so bili najhitrejši Norvežani ... Zgrešeni 19. strel na rob tarče odnesel zmagovalne ... ... . Za denimo šestim Šipulinom je zaostal 15 sekund. Takole je Fak opisal še zgrešeni strel: "Napaka je bila verjetno pri izdihu, da nisem spustil dovolj zraka. Verjetno je bil zgrešen nižje, "na šesti uri", če pogledamo. Napaka je bila narejena in kazen je temu primerna." Fak znova šesti, stopničke odnesel zgrešeni strel na zadnjem streljanju Vir RTV Slovenija; 05.12.2020 13:55 5 Jakov Fak ... 17. zgrešeni strel Faku na uvodu v sezono odnesel ... ... . Napaka je bila narejena in kazen je temu primerna." Fak znova šesti, stopničke odnesel zgrešeni strel na zadnjem streljanju Vir RTV Slovenija; 05.12.2020 13:55 5 Jakov Fak je na prvi zasledovalni tekmi biatloncev v tej sezoni v Kontiolahtiju zasedel šesto mesto, s katerega je tudi začel preizkušnjo. HINZ NEM 1:21,2 (1) * - zgrešeni streli/kazenski krogi Fak je bil skoraj vso tekmo v boju za medalje, a po brezhibni predstavi je prav zadnji strel zgrešil in moral v kazenski krog. S tem je izgubil nekaj dragocenih sekund, v zaključku so mu pošle moči, na koncu se je moral zadovoljiti s petim mestom. Ker vsak zgrešeni strel prinese kar minuto pribitka, sem vedela, da je bolje, če streljam kakšni dve sekundi na vsakem postanku več. Nisem imela česa izgubiti, bila sem neobremenjena,« je takrat prekipevala od sreče Teja Gregorin , ki je tako Slovenijo vpisala na zemljevid pomembnih držav na največjih biatlonskih tekmah. V zadnjem krogu mi je ostalo dovolj moči, da sem lahko obdržal stik in nisem predal prevelikega zaostanka. Strelsko pa je bilo danes malce slabše, sploh v streljanju stoje, ko sem za en zgrešeni strel porabil tri dodatne naboje, se pravi dva preveč," je svoj nastop ocenil tekmovalec iz bližnjih Spodnjih Gorij. Zgrešeni 19. strel na rob tarče odnesel zmagovalne stopničke: Delo: sobota, 9. januar 2021 ob 16:08 Norvežani v zasledovalni tekmi Oberhofa zamenjali mesta, Jakov Fak z eno napako zastreljal uvrstitev povsem pri vrhu. Vir . Komentarji(0) Obrazec za komentiranje. Jakovu Faku en zgrešeni strel odnesel kolajno: Dnevnik: nedelja, 13. marec 2016 ob 21:50 Na svetovnem prvenstvu v biatlonu v Oslu na Norveškem je današnjo preizkušnjo s skupinskim startom na 15 kilometrov dobil Norvežan Johannes Thingnes Boe, Jakov Fak je bil sedmi. Pri ženskah je naslov svetovne prvakinje na tekmi s skupinskim startom... Video strel, stran 14. kategorije. vse; smeh; skrita kamera; televizija; reklame; risanke; nenavadno To je bilo še drugo olimpijsko zlato na teh olimpijskih igrah za Martina Fourcada (skupno pa že četrto, ob tem ima še dve srebrni odličji), za Nemca Simona Schemppa pa je to sploh prva posamična olimpijska kolajna.Jakov Fak je zgrešil 15. strel, ki ga je najbrž stal uvrstitve na zmagovalni oder. Na koncu je osvojil deseto mesto in ni ponovil uspeha z 20-kilometrske preizkušnje, ko je ... Najbolj iznajdljiv prosti strel v letošnjem letu 354 ... LEV NAPADE LOVCA ( zgrešeni strel) 3016 ... Zadnjo tekmo na svetovnem prvenstvu v biatlonu na Pokljuki je dobil Laegreid, slovenskemu adutu zmagovalni oder vzel zgrešeni strel. Osvojil je peto mesto. delo.si. Srčni Jakov Fak ostal brez kolajne. Lee Child knjige: najboljše avtorja (Velika prevara, Izziv smrti, Začetna poteza, Obiskovalec, Rdeča hiša, Brez napake, Potezna šibrovka, Zgrešeni strel, Za to je vredno umreti, Nikoli se ne vrni, Osebno, Materino zatočišče, Polnočna linija) z ocenami in opisi, ki so jih prispevali ljubitelji knjig. Zadnjo tekmo na svetovnem prvenstvu v biatlonu na Pokljuki je dobil Laegreid, slovenskemu adutu zmagovalni oder vzel zgrešeni strel. Osvojil je peto mesto. Nogometaš Nikola Krstović se je znašel v glavni vlogi na posnetku, ki so ga naslovili Najbolj zgrešeni strel v zgodovini nogometa. Nedavno sta se pomerili moštvi Zete in Rudarja, v 63. minuti pa......